CE-RESPONSIBLE v České republice

CE-RESPONSIBLE v České republice

Platforma Net4SocialImpact.eu byla vytvořena v rámci projektu Interreg Central Europe CE RESPONSIBLE 11 partnery z 9 členských zemí EU s cílem podpořit spolupráci sociálních a komerčních podniků. V projektovém konsorciu jsou zastoupeni partneři z Rakouska, Chorvatska, České republiky, Německa, Maďarska, Itálie, Polska, Slovenska a Slovinska.

Kontakt a sociální média:

E-Mail: Petra Vachová, vachova@jaip.cz

NET4SOCIALIMPACT.EU: 

Ezen a platformon a társadalmi vállalkozók és a felelős profitorientált vállalkozók számos témában értékes forrásokat tartalmazó adatbázist találhatnak. talál egy adatbázist, amely értékes forrásokat tartalmaz különböző témákban, többek között finanszírozási lehetőségeket, mentorálási ajánlatokat, képzési szolgáltatásokat, kapcsolatépítési lehetőségeket és hasznos eszközöket. A platform célja, hogy összekapcsolja a különböző vállalatokat és projekteket, és közösséget építsen a hatásos témák köré.

Association

Asociace a značka: Naše asociace je mezinárodní platformou pro propagaci altruistického podnikání a podporuje dlouhodobou spolupráci mezi altruistickými a sociálními podnikateli ve střední Evropě. Podporuje podnikatele, jejichž podnikání má pozitivní dopad na společnost a životní prostředí. Asociace vzájemně propojuje firmy s mentory, vytváří prostor pro výměnu informací, nových znalostí a nápadů pro rozvoj inovativních projektů.

Vzdělávací materiály: 

Link

Otevřené výzvy:

http://jaip.cz/vyberova-rizeni (výzva je uzavřena)

Projekty sociálního podnikání:

Speciální projekty:

Loading...