CE Responsible w Polsce

Partner CE Responsible w Polsce

Net4SocialImpact.eu został stworzony w ramach projektu Interreg Central Europe CE RESPONSIBLE przez 11 partnerów z 9 krajów UE, aby połączyć Przedsiębiorców Społecznych z uznanymi korporacjami i doświadczonymi partnerami. Partnerzy Projektu mają siedziby w Austrii, Chorwacji, Czechach, Niemczech, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Słowacji i Słowenii. 

W Polsce za realizację poszczególnych działań projektowych odpowiedzialny jest Kielecki Park Technologiczny.

NET4SOCIALIMPACT.EU:

Na tej platformie przedsiębiorcy społeczni i odpowiedzialni przedsiębiorcy mogą korzystać z bazy danych, aby znaleźć cenne zasoby na różne tematy, w tym możliwości finansowania, oferty mentoringu, usługi szkoleniowe, możliwości nawiązywania kontaktów i pomocne narzędzia. Celem platformy jest łączenie ze sobą firm i projektów oraz budowanie społeczności wokół obszarów działania.

O stowarzyszeniu:

Nasze stowarzyszenie jest międzynarodową platformą promującą altruistyczną przedsiębiorczość oraz wspierającą długoterminową współpracę pomiędzy altruistycznymi i społecznymi przedsiębiorcami w Europie Środkowej. Wspieramy proaktywnych przedsiębiorców i łączymy ich z mentorami, tworząc przestrzeń do wymiany informacji, nowej wiedzy i pomysłów na rozwój innowacyjnych projektów.

Wyróżnione projekty:

Wyróżnione projekty: